רמות מיצד - מיצד

פרויקט איכות ביישוב החרדי מיצד
חברה: קבוצת אריאל

תאריך עדכון אחרון: 04-08-2023
פרוייקט רמות מיצד ביישוב החרדי מיצד, מעניק לכם את כל מה שחלמתם וחשבתם שאיננו אפשרי. איכות חיים של ישוב, בשילוב עם חיים תורניים ישיבתיים ואוירה חינוכית יחודית.

תושבי שכונת רמות מיצד יהנו מבית פרטי מרווח עם גינה ענקית, מגוון שירותים קהילתיים, אויר משיב נפש מהרי ירושלים ונוף עוצר נשימה.

הבית: חד משפחתי 116 מ"ר על שטח של כ-500 מ"ר, בנוסף ניתן לבצע הרחבה של 30 מ"ר קומת קרקע ו- 89 מ"ר קומה שניה.

כל זאת במיקום מצויין, הישוב נמצא בקרבת שני מרכזים חרדיים. נסיעה קצרה של 20 דקות מביתר עילית וחצי שעה מירושלים מאפשרים לתושבי שכונת רמות מיצד ללמוד ולעבוד בביתר עילית או בירושלים.

מה עוד לבקש בשביל חיים שיש בהם תורה, איכות ונחת...

יישוב החרדי מיצד (אספר), שבמועצה האזורית גוש עציון, מציע את כל היופי שבחיי קהילה תורניים במקום אחד ומעניק לתושביו הזדמנות להתרחק משאון העיר, ליהנות מאיכות חיים ולהתמקד בתורה, בעבודה ובמהות החיים.
כל המשפחות המתגוררות בישוב הן משפחות של בני תורה, המחנכות את ילדיהן על פי דרך התורה, ושולחות את ילדיהן לת"ת ובית יעקב המשתייכים למגזר החרדי.
במיצד שוכנת ישיבת "נחלת יאיר" בראשות ראש הישיבה הרה"ג ר יצחק לופולינסקי. הישיבה מונה 60 בחורים ומוסיפה רבות לצביון הרוחני של הישוב.
לשירות התושבים פועל במקום סניף של קופת חולים לאומית, מכולת, מעונות יום, גני ילדים, מתנ"ס, שירותי חירום רפואיים, מקווה טהרה, בית כנסת ובית מדרש.

פרויקטים נוספים באותו אזור

כפר אלדד - השכונה החדשה

יישוב: כפר אלדד, גוש עציון (ישוב מעורב)

שיווק: 055-9704192, מתן

הבית בכרמי צור

יישוב: כרמי צור, גוש עציון (ישוב דתי לאומי)

שיווק: 073-777-2024

אמנה באיבי הנחל

יישוב: איבי הנחל, גוש עציון (ישוב דתי לאומי)

מצפה היובל

יישוב: אלון שבות, גוש עציון (ישוב דתי לאומי)

דברו איתנו