.
בית חג"י

בית חג"י

ישוב מגוון עם נוף הרים ונוף אנושי מיוחד במינו!
פרטים טכניים ויצירת קשר
אזור הר חברון
120 משפחות
ישוב דתי לאומי
02-9961911 מזכירות
ישוב קהילתי דתי בדרום הר חברון. הישוב הוקם בקיץ 1984 ע"י בוגרי ישיבת ההסדר "ניר" בקריית ארבע, ומונה נכון להיום כ- 100 משפחות. בישוב משפחות ותיקות וזוגות צעירים מכלל גווני האוכלוסייה הדתית.

בית חג"י, ישוב שנמצא בחזית העשייה הציונית, גדל ומתפתח למרות כל הקשיים. הישוב מאפשר לכם "לרקוד על כל החתונות" גם חיים באיכות גבוהה וגם חלוציות אידיאליסטית חסרת פשרות. בית חג"י קרוב מאוד לקריית ארבע וגוש עציון, ובמרחק סביר (35 דק') מירושלים ומבאר שבע.

בית חג"י בהיותו ישוב קטן יחסית ומשפחתי, מאפשר לכל משפחה לבוא לידי ביטוי ולהביא את תרומתה הייחודית לאופי הישוב. כל משפחה נוספת בישוב חשובה, ומבססת את אחיזתנו בקרקע. כאן תוכלו להגשים את חלומכם כבר עכשיו בלי לחיות חיים מטורפים של דאגה כלכלית, ובלי לשעבד את כל חייכם לבנק.

כאן תמצאו מרחבים פתוחים, את השקט של הטבע, הרחק משאון המכוניות והמולת המכונות. תמצאו כאן רחובות מטופחים ומוריקים, ומרחבים של נוף הררי עוצר נשימה.
בבית חג"י אנשים עם חיוך ושמחת חיים, חברה משכילה שעסוקה גם בצרכי ציבור ודאגה לכלל. מערכת החינוך בבית חג"י היא מהטובות שניתן למצוא. פעוטון מושקע ואיכותי, גני ילדים עד כתה א'. מוסדות החינוך באזור (קריית ארבע, סוסיא ועתניאל) ידועים ברמתם הגבוהה.

מי שחשוב לו להיפתח למספר מוקדי תעסוקה ולימודים, בוודאי ימצא את מקומו בבית חג"י. הקרבה לירושלים ולבאר שבע, מאפשרת עיסוק במגוון המקצועות בשוק העבודה הישראלי, כל זה במרחק סביר מהבית.
פרויקטים ביישוב בית חג"י ובאזור הר חברון

בתי אמנה בבית חג"י

יישוב: בית חג"י, אזור הר חברון (ישוב דתי לאומי)

מצפה לכיש

יישוב: נגוהות, אזור הר חברון (ישוב דתי תורני)

שיווק: 055-9704520, שירלי

אמנה בבית יתיר

יישוב: בית יתיר, אזור הר חברון (ישוב דתי לאומי)

נופי ממרא

יישוב: קרית ארבע, אזור הר חברון (ישוב מעורב)

מצפה הנחל במעלה חבר

יישוב: מעלה חבר, אזור הר חברון (ישוב דתי תורני)

בתי אמנה באדורה

יישוב: אדורה, אזור הר חברון (ישוב מעורב)

שיווק: 052-8983518, שמעיה

קדמת סוסיא

יישוב: סוסיא, אזור הר חברון (ישוב דתי לאומי)

דברו איתנו